Bize Ulaşın!

İş Hukuku Danışmanlığı

Adea Danışmanlık

İş Hukuku Danışmanlığı

Danışmanlık faaliyetimizin amacı; yukarıda da belirtiği gibi İşverenliğin İPC (İdari Para Cezası) ile karşı karşıya kalmamasını, İş Mahkemelerinde haklı olduğu davaları kaybetmemelerini sağlamak ve İnsan kaynakları bölümüne müşavirlik hizmeti vermek suretiyle özlük ve bordro işlemlerinin mevzuata uygun olarak işlemesini sağlamaktır.
Danışmanlık faaliyetimiz ilk olarak, işverenin işçilerine ilişkin tüm kayıt ve belgeler (özlük dosyaları, sözleşmeler, bordrolar ve diğer tüm evraklar) incelenmek suretiyle başlar. Bu inceleme ışığında işverenin durumu, konuya ilişkin mevzuat, denetim geçirse karşılaşabileceği riskler ile İdari Para Cezaları, davalık olsa karşılaşabileceği sonuç ve kaybedebileceği yaklaşık bedeller ile bu risklere ilişkin çözüm önerilerini içeren bir rapor hazırlanıp ilgili kişilere sunum yapılır.
Daha sonra düzenli aralıklarla işyeri ziyaret edilip Danışmanlık faaliyeti bizzat işyerinde yapılır. İşverenlik tarafından sorulan tüm sorular (telefon, mail, whatsapp) cevaplandırılır, çalışma hayatındaki, mevzuattaki değişiklikler hakkında bilgilendirme yapılır.

Sohbete başla!
WhatsApp ile iletişime geçin.
WhatsApp ile iletişime geçin.
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?