Bize Ulaşın!

SGK Teşvikleri

Adea Danışmanlık

SGK Teşvikleri

SGK tarafından; İstihdamın artırılması, kadınların, engellilerin, yeni mezunların ve gençlerin çalışma hayatına katılması, az gelişmiş bölgelerin kalkınması, üretimin sanayi bölgelerine kaydırılması, çalışanların mesleki eğitimlerinin aldırılması/belgelendirilmesi yine çalışanların diplomalarıyla ilgili işlerde çalışması ve bunun gibi birçok sebeple İşverenlerimize 5510, 6111, 7103, 4857, 7252, 6645, 6486, 6322, 25510,… gibi teşvikler vermektedir.

Bu teşviklerin birçoğu hem işçi hem işveren açısından birçok kritere bağlanmış olup işverenlikler tarafından profesyonel destek alınmadan kullanılması oldukça zordur. İşçi sayısının yüksek olması/ işverenlikteki işçilerin birden çok teşvike uygun olması da bu teşvikleri iyice karmaşık hale getirmektedir. Alanında istihdam ettiği uzman kadrosuyla, karmaşık hale gelen mevzuatı çözümleyen ADEA Danışmanlık, bu bilgi birikimini teknoloji ile birleştirerek işverenlerin SGK’dan alacağı birçok teşvik desteğini, sorunsuz ve hızlı hesaplamak suretiyle işverenlerin hizmetine sunmaktadır.
Ekibimiz, uygulaması çok zor ve hata yapma olasılığı yüksek olan teşvik hesaplamalarını programlaştırarak hata payını sıfır hale getirmiştir.

Sohbete başla!
WhatsApp ile iletişime geçin.
WhatsApp ile iletişime geçin.
Merhaba
Size nasıl yardımcı olabiliriz?